І знову про мінну безпеку! Запрошуємо до перегляду відео-ролика про те, як вихованці логопедичної групи №2 “бджолинки-веселинки” здійснили пізнавальну екскурсію до ліцею № 28 з метою розширення та закріплення знань про безпечну поведінку – https://www.facebook.com/share/v/1923m6RQcQ/






